/Files/images/knigi-114.gif

1. Користуючись документами з бібліотечного фонду, читач повинен дбайливо ставитися до них; при одержанні документів має перевірити їхню кількість та наявність пошкоджень і в разі виявлення дефектів попередити про це бібліотекаря, який зобов'язаний зробити на документах відповідну позначку. В іншому разі відповідальність за виявлені в документах дефекти несе користувач.
2. Кожний документ, виданий на абонементі, фіксується в читацькому формулярі і підтверджується підписом користувача.
3. Користувач, який втратив або пошкодив документ з фонду бібліотеки, повинен замінити його аналогічним чи документом, визнаним рівноцінним. Розмір пошкодження й відшкодування визначається бібліотекою.
4. За втрату або псування документа з фонду бібліотеки неповнолітнім користувачем відповідальність несуть його батьки, навчальний заклад чи установа, під наглядом яких він перебуває.
5. Користувач, який порушує правила користування бібліотекою, позбавляється права відвідувати її на термін, що визначається бібліотекою. Матеріали про злісне порушення правил користування бібліотекою можуть бути передані до суду згідно з чинним законодавством України.
6. Користувачі мають дотримуватися тиші в бібліотеці. Особи в нетверезому стані й неохайному вигляді до бібліотеки не допускаються. Не допускаються до бібліотеки особи з їжею у руках.
7. Документи, одержані з фондів бібліотеки, користувач повинен повертати в установлені терміни. У разі порушення термінів користувач позбавляється права на отримання документів та користування бібліотекою.
8. Під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».
9. У бібліотеці суворо заборонено фотографувати, робити звукові записи або ж знімати відео мобільними телефонами або іншими технічними пристроями без дозволу бібліотекаря.
Кiлькiсть переглядiв: 73